A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

How much per month do the Herbalife products cost?

Best Answers

The great thing about her life is you can tailor the plan not just to tailor your needs but your budget, one thing to remember is you are replacing other foods purchased therefore in most cases saving money all the best on your healthy lifestyle whatever you decide. read more

The cost of Herbalife Products depend on the product combination that you choose based on your wellness goals. Most people usually spend between 50.00 and 100.00 per month on their Herbalife Programs. read more

How much Herbalife products cost per month depends on what it is you're getting. There are products that sell for around $20 to over $100. If you're looking to diet, I'd recommend the shakes as a convenient way of getting some protein. read more

I have had trouble finding the prices online. Just wondering the average cost per month. I have been told around 80 to 100 dollars per month. read more

Encyclopedia Research

Wikipedia: